İletişim

Adres: Fulya mah. Büyükdere cad. 74/A No: 60. Torun Center Mecidiyeköy. 34394 (Eski Ali Sami Yen Stadı Yeri)

Telefon: 0535 642 07 73

Geri Dön

Sadettin Erbil kim ?

Sadettin Erbil öncelikle benim rahmetli babam, genç kuşağın pek tanımadığı çok önemli tiyatro, sinema ve dublaj sanatçısı. Film seslendirmesi eski yıllarda çok yoğun olarak yapılırdı ve ülkemiz seslendirmede dünyanın sayılı ülkeleri arasındaydı. Günümüzde çeşitli TV kanallarında oynayan eski yeşilçam filmlerinin hemen hemen hepsinde karakter oyuncularının seslendirmesini babam yapardı. Babam ve babam gibi  sanatçıların pek değeri bilinmemiş olsa da, onlar sesleri ile yaşamaya devam ediyorlar. 

Bu resim şu an mevcut olmayan "stüdyo yaşar" da çekilmiş. Bizim evimizde bu resim büyük bir çerçeve ile asılı dururdu son yıllara kadar. Sanırım 1960 lı yıllarda çekilmiş bir resim. O dönemin tüm sanatçıları bu stüdyoda resimlerini çektirirlerdi. Küçük bir çocukken babam bana arkadaşlarından imzalı resim getirirdi. Mekanları cennet olsun.

                                                                      

 

Anahtar kelimeler

tiroid, tiroit, tiroid kanseri, guatr, tiroid nodülü, tiroid kanseri ameliyatı, guatr ameliyatı, guatr kanseri, nodül, iğne biyopsisi, endokrin, endokrin cerrahisi, iç guatr, zehirli guatr, haşimato, hashimoto, tiroid iltahabı, graves hastalığı, atom tedavisi, radyoaktif iyot tedavisi, iyot, iyotlu tuz, nodüllü guatr, tiroid yetmezliği, hipotiroidi, şişmanlık, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi, kilo alma, hipertiroidi, paratiroid, osteoporoz, kemik erimesi, parathormon, D vitamini, adenom, paratiroid adenomu, ses telleri, ses kısıklığı

Geri Dön