İletişim

Adres: Fulya mah. Büyükdere cad. 74/A No: 60. Torun Center Mecidiyeköy. 34394 (Eski Ali Sami Yen Stadı Yeri)

Telefon: 0535 642 07 73

Geri Dön

Yaşam Boyu Onur Ödülü ????

Babam sayılı seslendirme sanatçıları arasındaydı. En önde gelen 5 isimden biriydi. Türk filmlerinde karakter oyuncularının hemen hemen hepsinin sesiydi. Bu videoda kendi oynadığı filmlerden kesitler aldım. Özellikle genç kuşağın sesini tanımasını arzu ediyorum.

Bu sene Altın Palmiye'de "yaşam boyu onur ödülü" verilmiş. Bence bu ödüllerin yaşarken verilmesi gerekirdi. Yaşarken hatırlanmayan, ne yapıyor acaba diye sormayan bir organizasyonun ödülünü kızı olarak kabul etmiyorum. Ancak babamın söyle bir özelliği vardı. Ölümünden önceki haftada bile işe gitmişti, yani kimseye muhtaç olmadı, hatta bana bile destek oluyordu. Ne mutlu ki böyle oldu.

                                      Sadettin Erbil'in sesi için videoya tıklayın

                       

                                                                        

         

Anahtar kelimeler

tiroid, tiroit, tiroid kanseri, guatr, tiroid nodülü, tiroid kanseri ameliyatı, guatr ameliyatı, guatr kanseri, nodül, iğne biyopsisi, endokrin, endokrin cerrahisi, iç guatr, zehirli guatr, haşimato, hashimoto, tiroid iltahabı, graves hastalığı, atom tedavisi, radyoaktif iyot tedavisi, iyot, iyotlu tuz, nodüllü guatr, tiroid yetmezliği, hipotiroidi, şişmanlık, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi, kilo alma, hipertiroidi, paratiroid, osteoporoz, kemik erimesi, parathormon, D vitamini, adenom, paratiroid adenomu, ses telleri, ses kısıklığı

Geri Dön